Co nas wyróżnia

  • Początki działalności naszej firmy sięgają 1989 roku, kiedy to naszą rodzinną pasję oraz zamiłowanie do motoryzacji postanowiliśmy wykorzystać w szkoleniu nowych kierowców. Przez ponad dwadzieścia lat nieprzerwanie zdobywamy doświadczenie oraz wiedzę niezbędną do kompleksowego oraz skutecznego nauczania kierowania pojazdami mechanicznymi. Czyni nas to jedną z najstarszych szkół nauki jazdy w regionie. Współpracujący z nami doświadczeni instruktorzy, przekazują swoim kursantom wiedzę w sposób jasny i profesjonalny. To do nich należy również wzbudzenie u naszych kursantów tak potrzebnej przed egzaminem pewności siebie.
  • Równie ważną kwestią, poza wysokim poziomem szkolenia, jest nasza przejrzystość co do formalności związanych z oferowanymi przez nas kursami. Nie stosujemy żadnych „kruczków” oraz ukrytych kosztów. O wszelkich opłatach związanych z wybranym kursem, jak również o jego całkowitym koszcie, dowiesz się jeszcze przed przystąpieniem do niego. Kładziemy ogromny nacisk na zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych kursantów, starając się przy tym minimalizować towarzyszący im stres do minimum.
  • Na powyższym zdjęciu nasi instruktorzy na szkoleniu z jazdy defensywnej i doskonaleniu techniki jazdy w Toruńskiej Akademii Jazdy