Kategoria C

Kategoria C: 
Kurs ten przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii C, które uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Osoba ubiegająca się o prawo jazdy kat. C, musi mieć ukończone 21 lat. Dodatkowym warunkiem do uzyskania prawa jazdy kategorii C jest posiadanie kategorii B prawa jazdy.

OGRANICZENIA

Posiadanie prawa jazdy kat.B

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu zawiera 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin jazd samochodem ciężarowym marki MAN

INSTRUKTORZY

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor i dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy. To prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców.

Nasi instruktorzy nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Cechują się dużą cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą, to po prostu fajni ludzie, nauka z nimi to prawdziwa przyjemność!
W każdym czasie dajemy Ci bezpłatną możliwość zmiany dotychczasowego instruktora.

CZYM I JAK UCZYMY

Samochód ciężarowy marki MAN

Dodatki: Bezpłatne materiały do nauki, bezpłatne egzaminy wewnętrzne, bezpłatne zajęcia z pierwszej pomocy, brak limitów przejechanych kilometrów, stały koszt kursu i brak ukrytych dodatkowych płatności (powodujących, że na koniec kurs kosztuje często o kilkaset złotych więcej)

PLAC MANEWROWY

Pełnowymiarowy, profesjonalny i oświetlony plac manewrowy - identyczny jak w WORD Dąbrowa Górnicza!

 

Informacje dodatkowe

  • jazdy odbywają się na terenie całego Śląska i Zagłębia oraz po najczęstszych trasach egzaminacyjnych
  • brak obowiązku ukończenia kursy w określonym czasie - jeżeli zostanie on przerwany, istnieje możliwość jego dokończenia w późniejszym terminie
  • obowiązujący regulamin O.S.K. "Krzysztof", określający prawa i obowiązki kursanta, dostępny w ośrodku
  • gwarancja niezmiennej ceny oraz warunków kursu przez cały okres jego trwania