Kategoria C+E

Kategoria C+E: 
Kurs ten przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii C+E , które uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t łącznie z przyczepą. Posiadacz kategorii prawa jazdy B i C+E posiada również uprawnienia kat. B+E, podobnie jak przy posiadaniu kategorii C+E i D nabywa uprawnienia kategorii D+E. Rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t nie może przekraczać rzeczywistej masy całkowitej tego samochodu powiększonej o 40 %. Osoba ubiegająca się o prawo jazdy kategorii C+E musi posiadać kategorię C prawa jazdy.

OGRANICZENIA

Posiadanie prawa jazdy kat. C

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu zawiera 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 25 godzin jazd samochodem ciężarowym marki MAN z przyczepą

INSTRUKTORZY

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor i dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy. To prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców.

Nasi instruktorzy nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Cechują się dużą cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą, to po prostu fajni ludzie, nauka z nimi to prawdziwa przyjemność!
W każdym czasie dajemy Ci bezpłatną możliwość zmiany dotychczasowego instruktora.

CZYM I JAK UCZYMY

Samochód ciężarowy marki MAN + przyczepa

Dodatki: Bezpłatne materiały do nauki, bezpłatne egzaminy wewnętrzne, bezpłatne zajęcia z pierwszej pomocy, brak limitów przejechanych kilometrów, stały koszt kursu i brak ukrytych dodatkowych płatności (powodujących, że na koniec kurs kosztuje często o kilkaset złotych więcej)

PLAC MANEWROWY

Pełnowymiarowy, profesjonalny i oświetlony plac manewrowy - identyczny jak w WORD Dąbrowa Górnicza! Zobacz nasz plac manewrowy!

 

Informacje dodatkowe

  • jazdy odbywają się na terenie całego Śląska i Zagłębia oraz po najczęstszych trasach egzaminacyjnych
  • brak obowiązku ukończenia kursy w określonym czasie - jeżeli zostanie on przerwany, istnieje możliwość jego dokończenia w późniejszym terminie
  • obowiązujący regulamin O.S.K. "Krzysztof", określający prawa i obowiązki kursanta, dostępny w ośrodku
  • gwarancja niezmiennej ceny oraz warunków kursu przez cały okres jego trwania