Kategoria A

Kategoria A: 
Kurs ten przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii A, które uprawnia do kierowania motocyklami bez żadnych ograniczeń. To najwyższa kategoria motocyklowa.
Wymagany wiek 24 lata, przy czym kurs można rozpocząć już 3 miesiące wcześniej.

 

OGRANICZENIA

wiek minimalny 23 lata i 9 miesięcy

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu zawiera 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin jazd motocyklem SUZUKI GLADIUS SFV 650 Z ABS - takim jak na egzaminie oraz najnowszą Yamahę MT 07 2021 r. którą wypożyczamy w cenie kursu na egzamin państwowy!

INSTRUKTORZY

Nasza kadra to ludzie młodzi, a zarazem doświadczeni, cechujący się dużą cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą, jeżdżący na co dzień motocyklami i jak nikt inny znający się na rzeczy.

Bezpłatnie pomagają w wyborze zakupu odpowiedniego stroju ochronnego i sprawdzeniu motocykla przed zakupem oraz cyklicznie organizują dla naszych kursantów 1-dniowe, grupowe wypady motocyklowe poza Śląsk.

CZYM I JAK UCZYMY

Podczas kursu jeździmy motocyklem takim jak na egzaminie państwowym tj. Suzuki Gladius SFV 650 z ABS oraz Yamahą MT 07 2021 r.

Nasze szkolenia odbywają się na pełnowymiarowym placu manewrowym ze wszystkimi zadaniami egzaminacyjnymi, który wyposażony jest m.in w profesjonalny pomiar prędkości tak jak w WORD! Zajęcia w ruchu drogowym to dla nas sama przyjemność! Chcesz zdawać egzamin w Katowicach lub w Dąbrowie Górniczej? To Ty wybierasz miasto w którym chcesz mieć egzamin. Ale pamiętaj! Dla nas najważniejsze jest to, żebyś nauczył się jeździć - nie ważne w jakim mieście.

Nauczymy Cię wszelkich podstaw dotyczących jazdy na motocyklu, od dobrania dobrego stroju motocyklowego po jazdę w przeciwskręcie.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo!

 

Informacje dodatkowe

  • jazdy odbywają się na terenie całego Śląska i Zagłębia oraz po najczęstszych trasach egzaminacyjnych (jazda z instruktorem na drugim motocyklu)
  • udostępniamy obowiązkowe wyposażenie motocyklisty (kask, rękawice, ochraniacze na łokcie i kolana) - m.in. ze względów higienicznych zalecamy zaopatrzenie się we własny kask oraz rękawice.
  • Zachęcamy do odwiedzenia sklepu 4.BIKER przy  ul. Chorzowskiej 11 40-121 Katowice
  • brak obowiązku ukończenia kursy w określonym czasie - jeżeli zostanie on przerwany, istnieje możliwość jego dokończenia w późniejszym terminie
  • gwarancja niezmiennej ceny oraz warunków kursu przez cały okres jego trwania