Kategoria B (Szkolenie Osób Niepełnosprawnych)

Kategoria B: 
Kurs ten przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, które uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej (dmc) nieprzekraczającej 3,5 tony (z wyjątkiem motocykla lub autobusu).

OGRANICZENIA

wiek minimalny 17 lat i 9 miesięcy

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu podstawowego zawiera 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin jazd samochodem.

INSTRUKTORZY

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor i dlatego jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy. to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, posiadają wieloletnie doświadczenie

To osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych pracować w naszym ośrodku.
To prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców, są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Kursant podczas trwania kursu ma prawo do zmiany dotychczasowego instruktora.

CZYM I JAK UCZYMY

W pełni ubezpieczony, nowy samochód marki Skoda CitiGO 2016 z automatyczną skrzynią biegów przystosowany do każdego stopnia niepełnosprawności ruchowej.
Nasz ośrodek jako jeden z nielicznych w regionie organizuje szkolenia dla osób niepełnosprawnych. Pomagamy w dofinansowaniu kursu aż w 80 % przy współpracy ze Stowarzyszeniem SPiNKA.
W cenie kursu wliczona jest opłata wynajmu pojazdu szkoleniowego na czas trwania pierwszego egzaminu państwowego.  
Na życzenie Twój instruktor będzie uczestniczył w praktycznym egzaminie państwowym jako obserwator.
Wiemy z doświadczenia, że to bardzo zdającym pomaga.

Dodatki: Bezpłatne materiały do nauki, bezpłatne egzaminy wewnętrzne, bezpłatne zajęcia z pierwszej pomocy, brak limitów przejechanych kilometrów, stały koszt kursu i brak ukrytych dodatkowych płatności (powodujących, że na koniec kurs kosztuje często o kilkaset złotych więcej)

 

Informacje dodatkowe

  • jazdy odbywają się na terenie całego Śląska i Zagłębia oraz po najczęstszych trasach egzaminacyjnych
  • brak obowiązku ukończenia kursy w określonym czasie - jeżeli zostanie on przerwany, istnieje możliwość jego dokończenia w późniejszym terminie
  • obowiązujący regulamin O.S.K. "Krzysztof", określający prawa i obowiązki kursanta, dostępny w ośrodku
  • gwarancja niezmiennej ceny oraz warunków kursu przez cały okres jego trwania
  • masz problem z dojazdem pod ośrodek? kończysz późno pracę bądź szkołę? Żaden problem! Nasi instruktorzy umawiają się z kursantami w dowolnie wybranym przez siebie miejscu