29.10.2023

Pierwsza w Polsce Tesla na nauce jazdy!

  • Ruszamy w przyszłość z Teslą! Z dumą ogłaszamy, że jako pierwsza szkoła nauki jazdy w Polsce wprowadziliśmy Teslę Model 3 do naszej floty pojazdów szkoleniowych. Teraz masz szansę doświadczyć najnowocześniejszej technologii, ucząc się prowadzić samochód, który jest synonimem innowacji i ekologicznej motoryzacji.
  • Za kierownicą wyjątkowej Tesli, zyskasz nie tylko standardową naukę jazdy, ale także poznasz najnowsze rozwiązania technologiczne, które wkrótce mogą stać się standardem na drogach. Automatyczne asystenty, inteligentne funkcje bezpieczeństwa i bezemisyjny napęd elektryczny sprawią, że nauka jazdy stanie się fascynującym i przyszłościowym doświadczeniem.
  • Nasi doświadczeni i certyfikowani instruktorzy jazdy zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie nauki. Bez względu na to, czy jesteś początkującym kierowcą, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, nasz kurs nauki jazdy w Tesli dostosowany jest do Twoich potrzeb.
  • Nie czekaj! Zapisz się na kurs nauki jazdy z Teslą i stań się kierowcą przyszłości już dziś. Doświadcz nowej jakości szkolenia, która otwiera drzwi do ekologicznej i zaawansowanej motoryzacji. Razem ruszamy w kierunku lepszej i bardziej zielonej przyszłości na polskich drogach.