Kategoria A1

Kategoria A1:
Kurs ten przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii A1, które uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności silnika nieprzekraczającej 125 cm3 oraz mocy silnika nieprzekraczającej 11 kW (15 KM) oraz stosunku mocy do masy własnej nie większym niż 0,1 kW/kg. Wymagany wiek 16 lat, przy czym kurs można rozpocząć 3 miesiące przed uzyskaniem wymaganego wieku.

 

OGRANICZENIA

wiek minimalny 15 lat i 9 miesięcy

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu zawiera 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin jazd motocyklem Yamaha YBR 125 oraz najnowszym Bajaj Pulsar 125 - taki jak na egzaminie!

INSTRUKTORZY

Nasza kadra to ludzie młodzi, a zarazem doświadczeni, cechujący się dużą cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą, jeżdżący na co dzień motocyklami i jak nikt inny znający się na rzeczy.

Bezpłatnie pomagają w wyborze zakupu odpowiedniego stroju ochronnego i sprawdzeniu motocykla przed zakupem oraz cyklicznie organizują dla naszych kursantów 1-dniowe, grupowe wypady motocyklowe poza Śląsk.

CZYM I JAK UCZYMY

Podczas kursu jeździmy motocyklem marki Yamaha YBR 125 oraz najnowszym Bajaj Pulsar 125- taki jak na egzaminie!

Nasze szkolenia odbywają się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym.

Nauczymy Cię wszelkich podstaw dotyczących jazdy na motocyklu, od dobrania dobrego stroju motocyklowego po jazdę w przeciwskręcie.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo!

 

Informacje dodatkowe

  • jazdy odbywają się na terenie całego Śląska i Zagłębia oraz po najczęstszych trasach egzaminacyjnych (jazda z instruktorem na drugim motocyklu)
  • udostępniamy obowiązkowe wyposażenie motocyklisty (kask, rękawice, ochraniacze na łokcie i kolana)
  • brak obowiązku ukończenia kursy w określonym czasie - jeżeli zostanie on przerwany, istnieje możliwość jego dokończenia w późniejszym terminie
  • gwarancja niezmiennej ceny oraz warunków kursu przez cały okres jego trwania