Kategoria A2

Kategoria A2:  Kurs ten przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy kategorii A2, które uprawnia do kierowania motocyklem o mocy silnika nieprzekraczającej 35 kW (47KM) oraz stosunku mocy do masy własnej motocykla nie większym niż 0,2 kW/kg. To w większości popularne „500”-tki (jak np. Honda CB500) Wymagany wiek 18 lat, przy czym kurs można rozpocząć 3 miesiące przed uzyskaniem wymaganego wieku

 

OGRANICZENIA

wiek minimalny 17 lat i 9 miesięcy

 

KURS PRAWA JAZDY

Cena kursu zawiera 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin jazd motocyklem SUZUKI GLADIUS SFV 650 Z ABS.

INSTRUKTORZY

Nasza kadra to ludzie młodzi, a zarazem doświadczeni, cechujący się dużą cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą, jeżdżący na co dzień motocyklami i jak nikt inny znający się na rzeczy.

Bezpłatnie pomagają w wyborze zakupu odpowiedniego stroju ochronnego i sprawdzeniu motocykla przed zakupem oraz cyklicznie organizują dla naszych kursantów 1-dniowe, grupowe wypady motocyklowe poza Śląsk.

CZYM I JAK UCZYMY

Podczas kursu jeździmy motocyklem takim jak na egzaminie państwowym tj. Suzuki Gladius SFV 650 z ABS

Nasze szkolenia odbywają się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym.

Nauczymy Cię wszelkich podstaw dotyczących jazdy na motocyklu, od dobrania dobrego stroju motocyklowego po jazdę w przeciwskręcie.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo!

 

Informacje dodatkowe

  • jazdy odbywają się na terenie całego Śląska i Zagłębia oraz po najczęstszych trasach egzaminacyjnych (jazda z instruktorem na drugim motocyklu)
  • udostępniamy obowiązkowe wyposażenie motocyklisty (kask, rękawice, ochraniacze na łokcie i kolana)
  • brak obowiązku ukończenia kursy w określonym czasie - jeżeli zostanie on przerwany, istnieje możliwość jego dokończenia w późniejszym terminie
  • gwarancja niezmiennej ceny oraz warunków kursu przez cały okres jego trwania